Opro Chrániče na zuby OPRO "Bronze", červená

Kód: 28699
Neohodnotené
Značka: Opro
€10,99
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

   BRONZE - Tréningový stupeň ochrany. Pevná vonkajšia vrstva proti nárazu, pružná vnútorná vrstva pre ideálne tvarovanie a maximálny komfort nosenia, rozprávanie a dýchanie.
Rýchle a jednoduché tvarovanie. Vnútorná časť chrániča ponúka patentovanú technológiu žiabrov, ktoré po vytvarovaní presne vyplní medzery medzi Vašimi zubami a poskytujú tak maximálnu ochranu.
• Dokonalé vytvarovanie a prispôsobenia, ktoré je veľmi rýchle a jednoduché,
• Vhodný pre všetky kontaktné športy,
• Neobsahuje latex,
• Nie je vhodný pre užívateľov fixných strojčekov,
• CE certifikácia,
• Zubná záruka - viac na opromouthguards.com,
• Veľkosti: Junior (do 10 rokov), Senior (11 rokov a viac).

Oprú - je technicky najvyspelejší spoločností na výrobu zubných chráničov na svete a je hlavným priekopníkom vo vývoji v oblasti ústnej ochrany. Z moderného výrobného závodu vo Veľkej Británii, sa značka venuje rozvoju špičkových technológií, inovácií a bezpečnosti pre športovcov na všetkých úrovniach. Množstvo profesionálnych svetových športovcov, ktorí nosia chrániče oprú, ukazuje ako je podpora a inšpirácie na dlhej ceste k športovému úspechu rozhodujúci.
Oprú - overené profesionálov - oficiálny partner UFC, ragbyovej zväzu Anglicka, Nového Zélandu a mnohých ďalších.
Návod na vytvarovanie:
1) Do keramické misky (nie kovové) nalejte vriacu vodu (100 ° C), chránič vložte do misky na presne 20 sekúnd. 2) Vyberte chránič pomocou lyžice a do druhej, už pripravenej keramické misky so studenou vodou, vložte chránič na 1 sekundu. 3) Vložte chránič do úst a silne zakusnete. Masírujte rúk pery a tváre tak, aby bolo zaistené maximálne priľnutie aspoň po dobu 30 sekúnd. 5) Vypite pohár studenej vody a nechajte vodu prúdiť v okolí chrániče. 6) Vyberte z úst, chránič by mal tesne sedieť na zuboch, nevypadáva. V prípade, že nedrží správne, proces opakujte. Obrázkový návod vnútri.

Dodatočné parametre

Kategória: Bandáže na ruky a chrániče na zuby
Farba: red

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: