Opro Chrániče na zuby OPRO "Silver", čierna/červená

Kód: 31691
Neohodnotené
Značka: Opro
€17,99
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

OPRO SILVER SILVER - Vysoký stupeň ochrany. Pevná vonkajšia vrstva proti nárazu, pružná vnútorná vrstva pre ideálne tvarovanie a maximálny komfort nosenia, rozprávania a dýchania. Rýchle a jednoduché tvarovanie zaisťuje plastová rukoväť, ktorá presne zapadne do otvorov v chrániči, pomôže s manipuláciou a presnému vytvarovaniu Vnútorná časť chrániča ponúka patentovanú technológiu žiabier, ktoré po vytvarovaní presne vyplnia medzery medzi Vašimi zubami a poskytujú tak maximálnu ochranu. Chránič obsahuje aj antibakteriálne aditíva (bez príchute), ktoré zahubia 99,99% baktérií.

 


Dokonalé vytvarovanie a prispôsobenie, ktoré je veľmi rýchle a jednoduché, • Vhodný pre všetky kontaktné športy, • Antibakteriálny chránič aj obal, • Neobsahuje latex, • Nie je vhodný pre užívateľov fixných strojčekov, • CE certifikácia, • Zubná záruka - viac na opromouthguards.com, • Veľkosti: Junior (do 10 rokov), Senior (11 rokov a viac).

 

OPRO - je technicky najvyspelejšou spoločnosťou na výrobu zubných chráničov na svete a je hlavným priekopníkom vo vývoji v oblasti ústnej ochrany. Z moderného výrobného závodu vo Veľkej Británii, sa značka venuje rozvoju špičkových technológií, inovácií a bezpečnosti pre športovcov na všetkých úrovniach. Množstvo profesionálnych svetových športovcov, ktorí nosia chrániče OPRO, ukazuje ako je podpora a inšpirácia na dlhej ceste k športovému úspechu rozhodujúca.

 


Návod na vytvarovanie: 1) Vložte plastový držiak do chrániča nápisom TOP hore. 2) Do keramickej misky (nie kovovej) nalejte vriacu vodu (100°C), pomocou držiaka chránič vložte do misky na presne 20 sekúnd. 3) Do druhej, už pripravenej keramickej misky so studenou vodou, vložte pomocou držiaka chránič na 1 sekundu. 4) Vložte chránič do úst a silne zahryznite. Masírujte rukou pery a tváre tak, aby bolo zaistené maximálne priľnutie aspoň po dobu 30 sekúnd. 5) Vypite pohár studenej vody a nechajte vodu prúdiť v okolí chrániča. 6) Vyberte z úst a odoberte držiak z chrániča. 7) Chránič by mal tesne sedieť na zuboch, nevypadávať. V prípade, že nedrží správne, proces opakujte. Obrázkový návod vo vnútri.

Dodatočné parametre

Kategória: Bandáže na ruky a chrániče na zuby
Farba: black/red

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: