Regard Fitness podlaha drtená guma čierna 2000 x 1000 - 16mm

Kód: 3210
Neohodnotené
Značka: Regard
€58,60
Na objednávku do 16 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

MINIMALNY ODBER 10 ks


Tento povrch sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči extrémne namáhanie pri silovom tréningu vrátane pádov činiek a zároveň poskytuje cvičencom komfortný povrch, ktorý je šetrný ku kĺbovému aparátu. Výnimočnosť tohto športového povrchu je vo výrobe zaistená vďaka špeciálnemu pomeru použitých materiálov.
ELASTICITA - vynikajúca tvarová pamäť, vyvolanie spätné dopadové energi.
OCHRANA - absorpcia nárazov, zmiernenie nárazu pri dopade činky a ostatného cvičebného náradiaProtišmyková úprava - protišmykové vlastnosti povrchu podláh zaručujú bezpečné cvičenie, taktiež nedochádza k posunu posilňovacích strojov.
ABSORBCIE HLUKU - tlmenie zvuku a nárazo.
NEELIMITUJÍCÍ ODTIEŇ POVRCHU - výber z veľkej škály farieb umožňuje vytvorenie originálneho vzhľadu, dlhá životnosť, jednoduchá inštalácia.
Materiály z recyklovanej gumy možno úspešne využiť vo fitness centrách, sálach pre aerobic, v telocvičniach, a tok mnohé účely. Na odkladacie plochy pre činky odporúčame používať dosky granulátové, Výrobky je vhodné použiť taktiež ako podklad posilňovacích strojov, aby nedošlo k poškodeniu existujúcej podlahovej krytiny. K tomuto účelu navrhujeme používať dosky granulátové špeciál.


Váha: 29,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Športová podlaha, tatami
Hmotnosť: 30 kg
Farba: black
Materiál: gum

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: