Opro Chrániče na zuby OPRO "Power Fit CZ"

Kód: 27020
Neohodnotené
Značka: Opro
€53,99
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

 

POWER FIT - Vďaka technológii POWER Cage pre unikátne vytvarovanie ide o najpokročilejšie, najlepšie vytvarovatelný a najpohodlnejšie chránič na trhu! Najvyšší stupeň ochrany.
Pevná vonkajšia vrstva proti nárazu, pružná vnútorná vrstva pre ideálne tvarovanie a maximálny komfort nosenia, rozprávanie a dýchanie.
Power Cage je unikátny forma, vďaka ktorej vytvarujete a prispôsobíte chránič presne Vašim potrebám. Power Cage pri tvarovaní rozprestrie tlak rovnomerne na celú čeľusť a zaistí tak maximálne účinné priľnutie.
Vnútorná časť chrániča ponúka patentovanú technológiu žiabrov, ktoré po vytvarovaní presne vyplní medzery medzi Vašimi zubami a poskytujú tak maximálnu ochranu.
Chránič obsahuje tiež antibakteriálne aditíva (bez príchute), ktorá zahubí 99,99% baktérií.
• Najdokonalejší vytvarovanie a prispôsobenia, ktoré je veľmi rýchle a jednoudché,
• Ručná výroba každého kusu,
• Vhodný pre všetky kontaktné športy,
• Antibakteriálny chránič aj obal,
• Neobsahuje latex,
• Nie je vhodný pre užívateľov fixných strojčekov,
• CE certifikácia,
• Zubná záruka - viac na opromouthguards.com,
• Veľkosti: Junior (do 10 rokov), Senior (11 rokov a viac).

Oprú - je technicky najvyspelejší spoločností na výrobu zubných chráničov na svete a je hlavným priekopníkom vo vývoji v oblasti ústnej ochrany. Z moderného výrobného závodu vo Veľkej Británii, sa značka venuje rozvoju špičkových technológií, inovácií a bezpečnosti pre športovcov na všetkých úrovniach. Množstvo profesionálnych svetových športovcov, ktorí nosia chrániče oprú, ukazuje ako je podpora a inšpirácie na dlhej ceste k športovému úspechu rozhodujúci.
Oprú - overené profesionálov - oficiálny partner UFC, ragbyovej zväzu Anglicka, Nového Zélandu a mnohých ďalších.
Návod na vytvarovanie:

1) Vložte chránič do čierneho tvarovacieho puzdra. 2) Do keramické misky (nie kovové) nalejte vriacu vodu (100 ° C) a chránič vložte do misky na presne 25 sekúnd. 3) Pomocou lyžice vyberte chránič z misky a ľahko z neho vytrepte zvyšnú vodu. 4) Vložte chránič do bieleho tvarovacieho puzdra, následne do úst a silne zakusnete po dobu 20 sekúnd. Následne uvoľnite pevný stisk a nechajte chránič v ústach na ďalších 30 sekúnd. 5) Vyberte z úst a vložte do misky so studňou vodou na 30 sekúnd. 7) Chránič by mal tesne sedieť na zuboch, nevypadáva. V prípade, že nedrží správne, proces opakujte. Obrázkový návod vnútri.

Dodatočné parametre

Kategória: Bandáže na ruky a chrániče na zuby
Farba: blue/red/white

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: