Boxovacie vrece MARBO MC-W150 / 45-EX prázdny

Kód: 17-3-356
Neohodnotené
Značka: MARBO
€46,06
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis


Prázdny, boxovacie vrece MARBO Sport MC-W150 / 45-EX je vyrobený z plavil - materiálu, ktorý vychádza z plachtoviny, ale je upravený, aby odolal aj maximálnym výzvam. Označenie "-EX" znamená, že je v najexponovanejším mieste spevnený druhou vrstvou plavil.
Boxovacie vrece obdržíte prázdny, súčasťou je polyesterový vak (torpédo) s priemerom 22 cm a výškou 55 cm, ktorý sa naplní približne 20-tich kilogramy suchého piesku a následne sa vloží do spodnej časti vreca. Torpédo slúži ako základný prvok vrecia, ktorý ho zaťaží a zamedzuje nadmernému hojdania vreca. Zostávajúce prosto je potrebné vyplniť mäkkým materiálom, najčastejšie sa používa textilné strapkanina a alebo zvyšky akéhokoľvek textilu. Správnou kombináciou množstvo piesku v torpéde a množstvom textilu docielite ideálnej hmotnosti a tvrdosti pre Vás tréning.
Na spodnej časti vrecia sú 2 nylonové remene, ktoré slúžia pre spevnenie dna a zároveň drží oceľové oko pre pripevnenie expandéra (nie je súčasťou balenia). Horná časť vreca je nesená oceľovými reťazami, ktoré sú s popruhmi spojené pomocou 6 mm ôk v tvare trojuholníka, tento tvar nedeformuje popruh a tiež prispieva k dlhej životnosti vreca. Vrchné veko je opatrené 10 mm zipsom pre jednoduchú úpravu náplne. Kvalitné švy sú šité ražnú niťou Coats Epic na strojoch DURKOPP Adler.


Parametre:

  • Materiál: Plavil
  • Zip: spevnený, 10 mm
  • Reťaze: 4 mm, 45 cm
  • Výška vreca: 150 cm
  • Šírka vreca: 45 cm
  • Režná niť Coats Epic


Upozornenie:

  • Záruka: 24 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: Boxovací pytle - prázdné
Záruka: 24
Hmotnosť: 3.5 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: