profighters.sk

info@profighters.eu
9:00 - 15:00
Nový
search  user

PrečoProfighters?

 • Doručenie nad 100 € zdarma

  Doručenie nad 100 € zdarma

  Objednávka, ktorá presiahne hranicu 100€, bude pre Vás automaticky doručená ZDARMA (Doručenie zdarma sa nevzťahuje na nadrozmerné zásielky, napr. boxerské vrecia, tatami, ringy...). Spôsob doručenia je Slovenskou poštou .
 • Vlastný sklad

  Vlastný sklad

  Na vlastných skladoch máme veľké množstvo tovaru, čo zabezpečuje rýchle dodanie. Sklad zásobujeme novými produktmi minimálne 1x týždenne. Okrem toho Vám vieme produkty doručiť i z veľkých externých skladov v zahraničí.
 • Najlepšie ceny

  Najlepšie ceny

  Snažíme sa Vám poskytnúť produkty za najlepšie ceny na trhu. Pre trénerov a členov klubov ponúkame zľavy na všetok tovar, ktorý máme v ponuke. VIP zľavové karty PROFIGHTERS pre stálych zákazníkov.
 • 100% spokojnosť

  100% spokojnosť

  Zákazník je pre nás na prvom mieste a vždy spravíme všetko pre Vašu spokojnosť. Či je to výmena tovaru, vrátenie peňazí alebo reklamácia. V ProFighters sa snažíme realizovať aj vybavenie Vašich gymov. Môžete u nás požiadať o cenovú ponuku na Vami realizovaný gym a my s Vami dohodneme a doladíme všetko do 100%-nej spokojnosti.
 • Vlastná výroba

  Vlastná výroba

  Nie sme len predajcovia svetových značiek, ale sme aj priamymi výrobcami značky REGARD FIGHT, pod ktorou vyrábame široký sortiment vybavenia. Ďalším výrobným zameraním je vybavenie gymov, kde realizujeme ich kompletné riešenie na mieru. V našom portfóliu sa nachádzajú produkty ako boxerské ringy, zápasové i tréningové MMA klietky, wallpady, žinenky a rôzne vybavenie, ktoré potrebujete pre Váš 100%-ný tréning.
Novinky Akcie Adidas Alpha Industries Bad Boy BEELANDER Berebells Boxeur Des Rues Boxing Machine Bron Vit Bushido Bytomic Captain Mint Contact Devakam ELEVATOR Training Extreme Hobby Fairtex Fighter Fortress Boxing Hayabusa Hms Leone Lonsdale Manto MC FITNESS McDavid No Stink NOCCO Odor Aid Oktagon Opro Phantom mma Pride or Die Professional Fighter Puregainss Regard Ringhorns Shadle Shock Doctor Silver Star SmellWell STROOPS MMA Tapout Throwdown Top King Twins Twinzz UFC Under Armour Vantage Venum Victory Xcervise YOKKAO