profighters.sk

info@profighters.eu
9:00 - 15:00
Nový
search  user

Všetko o nákupe

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Platba za tovar:

Akceptujeme platbu dobierkovou službou.
Náklady na doručenie:

1. SLOVENSKÁ POŠTA - 3,90 €

 • Slovenská pošta, ktorá je rokmi overená,
 • balík býva odo dňa expedície po prebratí Slovenskou poštou obvykle prepravený  do 3 pracovných dní,
 •  Slovenská pošta Vám balík  po dobu 18 dní uschová a je možné si ho prevziať.

2. KURIÉRSKA SLUŽBA - 5,60 € balík do 15kg

 • UPS kuriérska služba prepravuje balíky do 24-48 hodín (odo dňa expedície tovaru na území Slovenskej republiky a max. 5dní na území Českej republiky),
 • v deň doručenia služba UPS informuje o doručení balíka formou SMS,
 • je možný presun termínu dodania balíka, prípadne zmena miesta doručenia, po dohode s konkrétnym kuriérom, od ktorého Vám informačná SMS ráno prišla,
 • kuriér je povinný pokúsiť sa 3x doručiť balík.

3. CARGO - nadrozmerný náklad

 • Služba CARGO je prepravná služba, zameraná na prepravu nadrozmerných nákladov ako : boxerské vrecia, tatami, gumená podlaha, wallpady, atď..
 • doručenie balíka prebehne zvyčajne do 48 hodín odo dňa expedície,
 • v deň doručenia služba CARGO informuje o doručení balíka formou SMS,
 • nadrozmerný náklad na území Slovenskej republiky je spoplatnený následujúco:
Čo ak tovar nesadne?


V prípade, ak vám tovar nesadne zašlite ho späť na adresu BOVE s.r.o., Nám. Schweitzera 194, 91601 Stará Turá .Neposielajte prosím tovar na dobierku.
Priložte sprievodný list, v ktorom uvediete IBAN číslo účtu pre vrátenie peňazí.
.

V prípade, ak si tovar želáte vrátiť bez udania dôvodu, môžete tak spraviť do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru (alebo kedykoľvek pred jeho prevzatím). Pre odstúpenie od zmluvy môžete využiť formulár, ktorý nájdete na http://bit.ly/2wrwp89 .
Peniaze vám vrátime do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia od odstúpení od zmluvy. Odporúčame uviesť číslo bankového účtu (pri platbe do ČR prosím uveďte aj SWIFT kód banky), na ktorý vám odošleme vrátenú platbu (ak ho neuvediete, peniaze vám vrátime rovnakým spôsobom, ako ste použili pri platbe za tovar). Pripomíname, že platbu vám vrátime až po doručení vráteného tovaru (resp. po preukázaní, že ste tovar odoslali, napríklad podacím lístkom z pošty).

Ako vybrať správnu veľkosť boxerských rukavíc?

Veľkosti:

6oz

8oz

10oz

12oz

14oz

16oz

Často krát sa stretávame s mylným i názormi že pri veľkej dlani je potrebné voliť veľké rukavice (vyššie OZ) a pri malej dlani (detskej, ženskej) je vhodné voliť nižšie OZ.

Označenie OZ (unca) je označenie veľkosti výplne rukavíc. Tzn. veľkosti úderovej plochy (výplne), nie veľkosť vnútornej časti čiže priestoru na samotnú ruku.

Vnútorná časť rukavice je vo svojej podstate rovnaká pri 10oz i napr.14oz- táto veľkosť sa mení naozaj minimálne.

Samozrejme každý máme inú dlaň a veľkosť ruky, tento problém riešia bandáže. Bandáž slúži na ochranu ruky a jej spevnenie no i na to aby vhodným výberom dĺžky (2,5m, 3,5m, 4,5m, 5,5m) dostatočne vyplnila priestor medzi vašou rukou a rukavicou.

Veľkosť rukavíc preto vyberáme podľa toho na aký účel rukavice chceme používať.

Či na klasické tréningy, sparringy, iba na vrece či na zápasy.

Na tréningy a sparringy je zvykom vyberať väčšie veľkosti (od 12oz, 14oz, 16oz,..), opodstatnenie je nasledovné: pri nácvikoch či sparringoch nie je nutné knockoutovať „súpera", na tréningu väčšinou vášho kamaráta či kamarátku a nie je nutné mať údery až také tvrdé ako napríklad pri zápase kde sa volí veľkosť menšia (10 oz), ide predsa o tréning.

Ako sme už spomínali 10oz sú určené na zápasy, menšia výplň rovná sa tvrdšia rana, a to už sa v zápase počíta.

Samozrejme 10oz rukavice sú využiteľné i ako voľba pre menších fighterov. Pre deti sa rukavice vyrábajú od 6oz.

Najlepšie však urobíte ak sa poradíte so svojím trénerom, každý má totiž zaužívané svoje zvyky a poradí vám najvhodnejšiu alternatívu pre váš tréning.Ako si správne vytvarujem chránič na zuby?

Často krát sa stretávame s otázkou ako je možné že ten chránič vôbec nesedí?

Každý chránič na zuby je z tvarovateľného materiálu, čím lepší a kvalitnejší chránič je, tým je možné, že chránič bude vyrobený z viac druhov materiálov.

Postup je nasledovný:

Zovrite vodu, do ktorej po pár sekundách chránič vložíte na čas od 30 do 40 sekúnd. . Následne chránič vyberte, na pár sekúnd nechajte chránič mierne vychladnúť a vložte si ho do úst. Chránič bude zmäknutý a zahryznutím vytvoríte do chrániča presnú kópiu vašich otlačkov. Z našej skúsenosti odporúčame chránič mierne popritláčať prstami aby naozaj verne kopíroval vaše zuby. Často krát sa stane, že síce ste postup dodržali no chránič vám z úst po ich otvorení vypadáva. To by sa stať nemalo, preto keď chránič tvarujete, skúste vytvoriť v ústach podtlak. Ako keby ste sa nadychovali ústami len ich pri tom zatvorte, tým pádom by sa vám mal chránič dôkladne nalepiť na podnebie.

Tento postup môžete zopakovať ešte raz pokiaľ máte pocit, že chránič nie je vytvarovaný prestne na vaše potreby.

Chránič vyberte z úst a nechajte vychladnúť.
Formulár na odstúpenie od zmluvy :

Novinky Akcie Adidas Alpha Industries Bad Boy BEELANDER Berebells Boxeur Des Rues Boxing Machine Bron Vit Bushido Bytomic Captain Mint Contact Devakam ELEVATOR Training Extreme Hobby Fairtex Fighter Fortress Boxing Hayabusa Hms Leone Lonsdale Manto MC FITNESS McDavid No Stink NOCCO Odor Aid Oktagon Opro Phantom mma Pride or Die Professional Fighter Puregainss Regard Ringhorns Shadle Shock Doctor Silver Star SmellWell STROOPS MMA Tapout Throwdown Top King Twins Twinzz UFC Under Armour Vantage Venum Victory Xcervise YOKKAO