Bushido Expander BUSHIDO "P2+P3" Striker + Foot Work

Kód: 25066
Neohodnotené
Značka: Bushido
€41,99
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Sada boxerských expanderov DBX Bushido P2 DBX Striker a P3 DBX Foot Work pre nácvik a zlepšovanie techniky úderov a kopov.
DBX BUSHIDO P2 DBX Striker je postroj s boxerským expandérom, ktorý sa používa na zlepšenie rýchlosti a dynamiky úderov. Odpor expandéra navyše napomáha vybudovať návyk, kedy sa po údere vracia paže späť k telu. DBX Striker má premyslenú konštrukciu, ktorá neprekáža v podybu a vďaka popruhom cez ramená expandér nepadá a je vždy pripravený v správnej polohe, navyše je na odporovou gumu nasunutý golier z veľmi odolnej textílie, vďaka ktorej nedochádza k opotrebeniu expandéra počas kontaktu s telom cvičenca. Konce sú opatrené karabínami pre pripnutie k "rukaviciam". Popruhy na zápästí sú opatrené suchým zipsom a remienkom, ktorý sa nasadí cez palec a zabraňuje zosúvaniu popruhu. Remienky umožňujú nasadenie boxerských rukavíc pre plnohodnotný tréning.
DBX BUSHIDO P3 DBX Foot Work je expandér, ktorý sa používa na zlepšenie rýchlosti a dynamiky a techniky práce nôh. Odpor expandéra navyše napomáha vybudovať návyk, kedy sa po kopu vracia noha späť na pozíciu. Na odporovou gumu je nasunutý golier z veľmi odolnej textílie, vďaka ktorej nedochádza k opotrebeniu expandéra počas kontaktu s telom cvičenca. Konce sú opatrené karabínami pre pripnutie k popruhom. Popruhy na nad členky sú opatrené suchým zipsom.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre tréning a funkčný tréning
Farba: black
Materiál: gym/polyester
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: